Najem/dzierżawa powierzchni na Dworcu Łódź Fabryczna

Budynek multimodalnego dworca Łódź Fabryczna zlokalizowany jest w sercu Nowego Centrum Łodzi. Powierzchnie dworca mogą być udostępniane w następujących formach:

  • najem długoterminowy lokali handlowo-usługowych oraz powierzchni;
  • najem powierzchni pod automaty vendingowe;
  • najem krótkoterminowy;
  • najem powierzchni reklamowej (banery, tablice);
  • najem pomieszczenia na szkolenia/konferencje prasowe;

Najem długoterminowy lokali handlowo-usługowych oraz powierzchni

Oferujemy lokale handlowo-usługowe o różnej powierzchni i standardzie. Większość pomieszczeń jest w stanie surowym, co stwarza możliwość adaptowania lokalu do swoich potrzeb. Stawki czynszu uzależnione są od wielkości powierzchni, okresu najmu oraz rodzaju prowadzonej działalności i ustalane są indywidualnie z kontrahentem w drodze negocjacji. Dostępne lokale handlowo- usługowe.

Istnieje możliwość najmu powierzchni w celu ustawienia wyspy (do 12 m2).

Najem powierzchni pod automaty vendingowe

Oferujemy przestrzeń pod automaty vendingowe (samosprzedające). Całodobowy dostęp do automatów umożliwia konsumpcję posiłku czy gorącego napoju niezależnie od godziny, co stanowi dodatkowe uzupełnienie oferty dla podróżnych.

Najem krótkoterminowy

Oferujemy odpłatne udostępnienie powierzchni w celu organizacji eventów, filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych, sesji fotograficznych, wystaw o charakterze społeczno-edukacyjnym i kulturowym. Dotychczas na terenie dworca organizowane były zdjęcia do filmów i reklam, wydarzenia sportowe takie jak gala boksu, kiermasze tematyczne, itp.

Najem powierzchni reklamowej (banery, tablice)

Oferujemy powierzchnie reklamowe w postaci przenośnych tablic, które mogą być umieszczone zarówno w budynku dworca jak i na zewnątrz oraz powierzchnie pod banery reklamowe. Poniżej zdjęcia tablic reklamowych.

Najem pomieszczenia na szkolenia/konferencje prasowe

Oferujemy najem pomieszczenia na organizację szkoleń lub konferencji prasowych wyposażonego w projektor, ekran, itp. Pomieszczenie posiada dostęp do toalet z podziałem na męską, damską oraz dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby indywidualne.

Kontakt w sprawie najmu
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zakład Linii Kolejowych w Łodzi
ul. Tuwima 28
90-002 Łódź
e-mail: sekretariat.lodz@plk-sa.pl

Ogólne warunki najmu powierzchni obowiązujące w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.