Powrót

Zmiana organizacji ruchu pociągów !

W związku z powyższym wprowadzona zostanie w tym terminie zmiana organizacji ruchu pociągów podmiejskich na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia. Pociągi dalekobieżne będą kursować bez zmian. W czasie trwania remontu (12 listopada do 8 grudnia 2007 r.) pociągi podmiejskie jadące z kierunku:
  • wschodniego do stacji Warszawa Zachodnia będą jeździły trasą przez Warszawę Wschodnią, W-wa Stadion, W-wa Powiśle, W-wa Śródmieście, W-wa Ochota.
  • zachodniego, jadące do stacji Warszawa Wschodnia będą kursowały przez dworzec Warszawa Centralna z pominięciem przystanków: Warszawa Ochota, Śródmieście, Powiśle, Stadion.
Dodatkowo zostaną uruchomione pociągi od stacji Warszawa Zachodnia do przystanku osobowego Warszawa Stadion i z powrotem. Rozkład jazdy pociągów, obowiązujący podczas remontu, znajdą Państwo na stronach internetowych przewoźników:
  • Koleje Mazowieckie www.mazowieckie.com.pl
  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie www.skm.warszawa.pl
oraz w punktach informacji kolejowej. Efektem robót prowadzonych w Warszawskim Węźle Kolejowym, będzie uzyskanie połączeń kolejowych do obu lotnisk oraz zintegrowanie kolei z systemem transportu miejskiego aglomeracji warszawskiej.

Wszystkich podróżnych serdecznie przepraszamy za utrudnienia!

PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A.
www.plk-sa.pl
www.plk.warszawa.pl