Powrót

Konferencja kończącą kapanię "Bezpieczny Przejazd"

Bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych na całym świecie jest wspólną sprawą wszystkich, którzy mogą mieć na nie wpływ: kolei i policji, administracji i samorządów, zarządców dróg, organizacji społecznych i wszystkich ludzi dobrej woli. Taka idea przyświecała nam podczas trwania już IV edycji kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj!”. Dnia 8 września br. w siedzibie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa kończąca naszą akcję.

Zaproszonych gości powitał Pan Zbigniew Zarychta – Członek Zarządu PKP PLK S.A. Byli wśród nich przedstawiciele mediów oraz Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Straży Ochrony Kolei, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Związku Harcerstwa Polskiego.

Podczas konferencji przedstawiono raz jeszcze spot telewizyjny oraz prezentację dot. przebiegu kampanii, statystyk oraz podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo – drogowych.

Tegoroczna kampania się zakończyła, ale akcje i spotkania z młodzieżą w całej Polsce nadal są kontynuowane, zachęcamy więc do odwiedzania naszej strony www.bezpieczny-przejazd.pl