Powrót

Zapraszamy na Kolejową Noc Muzeów

Dojazd zapewnią dwa bezpłatne specjalne pociągi, po jednym z Łodzi (spółki Przewozy Regionalne Sp. z o.o.) i Warszawy (spółki PKP Intercity S.A.) przy pomocy spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz PKP Energetyka S.A.

 

UWAGA!

Ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc jest ograniczona, aby otrzymać wejściówkę należy zarejestrować się na stronie www.kolejrogowska.pl.
Zapisy rozpoczną się w piątek 13 maja 2011 o godzinie 18:00.

 

Partnerami imprezy są PKP Intercity S.A., Przewozy Regionalne Sp. z o.o., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz PKP Energetyka S.A. Wszelkie informacje o imprezie są dostępne na stronie www.kolejrogowska.pl

Serdecznie zapraszamy!


Zobacz program imprezy dla pasażerów pociągu z Łodzi


Zobacz program imprezy dla pasażerów pociągu z Warszawy

 

 

UWAGA KONKURS!

Już teraz nasza spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ma do rozdania 10 wejściówek na Kolejową Noc Muzeów dla pasażerów pociągu z Warszawy! Pierwszych 10 osób, które prześlą na adres:info@plk-sa.plpoprawną odpowiedź na pytanie otrzyma od nas wejściówkę na Kolejową Noc Muzeów.

Pytanie brzmi: Która edycja Kolejowej Nocy Muzeów odbędzie się w tym roku?

Powodzenia!

 

W zgłoszeniu, oprócz odpowiedzi na pytania konkursowe prosimy o podanie:

• imienia i nazwiska
• działający adres e-mail
• zapisu (oświadczenia): wyrażam zgodę na przetwarzanie, dla potrzeb promocyjnych konkursu, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 w brzmieniu obowiązującym).