Powrót

PLK-a na targach InnoTrans 2008 w Berlinie

Te organizowane co dwa lata targi są doskonałą okazją do  prezentacji firm i instytucji, których  działalność związana jest ze wszystkimi dziedzinami transportu szynowego.
Oprócz prezentacji pojazdów szynowej komunikacji pasażerskiej i towarowej, zwiedzający targi mogą się również zapoznać z najnowszymi projektami infrastruktury kolejowej oraz z innowacyjnymi projektami i nowościami technologicznymi.
W tak ważnym, światowym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć PLK-i. Na wspólnym stoisku Grupy PKP prezentowaliśmy głównie informacje dotyczące planowanych i realizowanych przez naszą Spółkę modernizacji poszczególnych linii kolejowych. Nie zabrakło również rozmów o najnowszych rozwiązaniach technicznych wdrażanych przy realizowanych przez nas inwestycjach oraz prezentacji możliwości Zakładu Maszyn Torowych.
Stoisko PKP Polskich Linii Kolejowych przez cztery dni cieszyło się ogromnym i niemalejącym zainteresowaniem zarówno gości krajowych i zagranicznych, a kolejna edycja  targów z pewnością zaskoczyła wszystkich tak pod względem ilości wystawców, jak i skalą  innowacyjnych rozwiązań technicznych prezentowanych przez prawie 2 tysiące firm z całego świata.
  •  galeria zdjęć