Powrót

Konkurs: "Czy Święty Mikołaj mógłby zostać Ambasadorem Bezpieczeństwa?"

Grafika z pociągiem z naklejką konkurs na plakat

Kampania "Bezpieczny Przejazd" to inicjatywa, która nie tylko promuje bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych, ale także angażuje każdego w budowanie społeczności Ambasadorek i Ambasadorów Bezpieczeństwa. Teraz masz wyjątkową możliwość przekonania samego św. Mikołaja, aby został Ambasadorem kampanii!

Temat: Konkurs plastyczny "Czy Święty Mikołaj mógłby zostać Ambasadorem Bezpieczeństwa?" to wyjątkowa szansa dla wszystkich, aby wyrazić swoje pomysły i przemyślenia dotyczące roli św. Mikołaja w kampanii.

Cel Konkursu: Stwórz plakat, który przekona społeczeństwo do promocji bezpieczeństwa i ostrożniejszej jazdy w okolicach przejazdów kolejowo-drogowych. Na plakatach koniecznie uwzględnij postać św. Mikołaja oraz świąteczne akcenty.

Kategorie wiekowe i format: Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: do 15. roku życia/powyżej 15. roku życia. Technika realizacji prac jest dowolna. Plakat powinien być tak wykonany, aby umożliwić potencjalną reprodukcję i ekspozycję, dlatego sugerujemy format minimum A4.

Przekazanie prac: Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: bezpieczny-przejazd@plk-sa.pl, w temacie wiadomości wpisując: „Konkurs", a w treści określić, w której kategorii wiekowej Uczestnik bierze udział (do 15. roku życia/powyżej 15. roku życia). Należy również dołączyć wypełniony Załącznik nr 1. Całkowity rozmiar wiadomości nie powinien przekraczać 5 MB, dlatego dopuszcza się wysłanie prac za pomocą stron transferowych (np. Google Drive, Dropbox, WeTransfer).

Termin nadsyłania prac: 17.12.2023 r.

Nagrody: Laureaci konkursu (po trzech w każdej kategorii) otrzymają następujące nagrody: kategoria do 15. roku życia – grę planszową „Bezpieczny Przejazd” oraz kategoria powyżej 15. roku życia – powerbank 22,5 W.

Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie i pomóż nam przekonać wszystkich, że bezpieczeństwo na drodze to prezent, który chcemy podarować bliskim w tym magicznym czasie świąt! Szczegółowe i pełne informacje na temat konkursu są zawarte w regulaminie, dostępnym poniżej.