Jak rekrutujemy?

Etapy rekrutacji

Etap #1 Złożenie aplikacji

Zacznij od wizyty na naszej stronie internetowej www.plk-sa.pl, znajdź interesujące Cię ogłoszenie i zaaplikuj. Poprosimy o dołączenie aktualnego CV i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Możesz również zarejestrować swoją aplikację bez odpowiedzi na konkretne ogłoszenie. Wypełnij formularz rejestracyjny do naszej bazy kandydatów!

Etap #2 Analiza Twojej aplikacji

Aplikacje spływające do naszej bazy są analizowane na bieżąco. Wybrani kandydaci, których wiedza, umiejętności, doświadczenie zawodowe i oczekiwania odnośnie warunków zatrudnienia są najbliższe naszym wymaganiom są zapraszani na spotkania kwalifikacyjne. Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są zdalnie lub organizujemy bezpośrednie spotkania.

Etap #3 Miło Cię widzieć - rozmowa kwalifikacyjna

Przed spotkaniem rekrutacyjnym poświęć kilka chwil na przygotowanie się. Zapoznaj się z naszą działalnością i realizowanymi projektami. W rozmowie będą uczestniczyły minimum dwie osoby z firmy - wykwalifikowany rekruter oraz Twój potencjalny przełożony. Będziemy pytać o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wiedzę merytoryczną, niezbędną do pracy na stanowisku, na które aplikujesz. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach interpersonalnych. Podczas spotkania poznasz też zasady zatrudnienia, wynagradzania i benefity przysługujące pracownikom. Możesz zadać też własne pytania, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Etap #4 Testy kompetencyjne

W niektórych procesach rekrutacyjnych, decydujemy się na wykorzystanie testów wiedzy lub kompetencji. Poprosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na pytania merytoryczne lub rozwiązanie jakiegoś zadania. Testy kompetencyjne zaś zweryfikują np. umiejętność zarządzania zespołem lub pracę w grupie.

Etap #5 Oferta pracy

Do rozmów rekrutacyjnych zapraszamy zawsze kilku kandydatów z grona których wybieramy osobę, której przedstawiamy ofertę pracy. Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. Możesz liczyć na informację zwrotną, niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego.

Etap #6 Zatrudnienie

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę dotyczącą warunków zatrudnienia, zapraszamy do pracy! Nasi pracownicy zaopiekują się Tobą i pomogą postawić pierwsze kroki w firmie. Życzymy powodzenia!