Proces rekrutacji – tory do Twojej kariery

Jesteś absolwentką / absolwentem szkoły średniej lub wyższej i szukasz możliwości zbudowania swojej ścieżki kariery? Pasjonujesz się koleją? A może obecna praca nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

Skieruj swoją przyszłość na TORY DO KARIERY w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.!

Nasze koleżanki i nasi koledzy pomogą Ci krok po kroku zbudować lub rozwinąć wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach merytorycznych.

Jak się do nas dostać?

Wystarczy chęć i kilka kroków, żeby stać się jednym z nas:

  • Zacznij od wizyty na naszej stronie internetowej, znajdź interesujące Ciebie ogłoszenie i zaaplikuj!
  • Rekruter w przeciągu kilku dni oceni Twoją aplikację i jeżeli będzie to ocena pozytywna, prześle do przełożonego stanowiska, na które aplikujesz.
  • Jeżeli przełożony stanowiska pozytywnie oceni Twoje dokumenty aplikacyjne, zaprosimy Cię na spotkanie. Pamiętaj – jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji! Możesz liczyć na informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji.
  • Po rozmowie ocenimy Twoją kandydaturę i jeżeli wybierzemy właśnie Ciebie, za kilka dni otrzymasz telefon z ofertą pracy.
  • Jeżeli nie zdecydujemy się złożyć Ci oferty, otrzymasz informację o odrzuceniu Twojej kandydatury po spotkaniu.
  • Po przyjęciu naszej oferty zatrudnienia, w dniu nawiązania współpracy, pracownicy HR postawią z Tobą pierwsze kroki w nowej pracy.

Jeśli nie zostaniesz wybrany w rekrutacji – nic straconego. Złóż aplikację na inne interesujące stanowisko. Następnym razem, to może być właśnie Twoja kolej J

W przypadku, gdy w chwili obecnej żadne ogłoszenie nie spełnia Twoich oczekiwań – zostaw aplikację w naszej bazie kandydatów. Znajdziesz tam opisy wszystkich jednostek organizacyjnych Spółki.

Z nami, będziesz mógł skierować swoje zainteresowanie na właściwe tory!