Nasi Rekruterzy

Karolina Piecychna
Naczelnik Wydziału Rekrutacji

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz certyfikowany HR Business Partner. W PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A. zarządza Wydziałem Rekrutacji, prowadzi szkolenia oraz tworzy strategię działań employer brandingowych. Interesuje się tematyką związków organizacji z jej otoczeniem i funkcjami, jakie odgrywają w życiu pracowników. Zorientowana na rozwój w obszarach wspierania osobowości i ludzkiego potencjału. 

Michał Molik 
Rekruter

Mgr socjologii ze specjalnością specjalista ds. zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada 11 – letnie doświadczenie w obszarze HR. Od 2012 roku nieprzerwanie prowadzi projekty rekrutacyjne w PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska kadry technicznej z poziomu od specjalisty do kierownika jednostki organizacyjnej. Współtworzący projekty z zakresu employer brandingu Spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Monika Górska - Zolech
Rekruter

Socjolog, doradca zawodowy, specjalista w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska wyspecjalizowane, średniego i wyższego szczebla różnych branż. Swoje doświadczenie zdobywała w agencjach doradztwa personalnego realizując projekty rekrutacyjne dla Klientów krajowych oraz międzynarodowych. W PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A. odpowiada za proces rekrutacji pracowników oraz buduje wizerunek firmy jako dobrego miejsca pracy.

Karolina Szczepańska
Rekruter

Studentka ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Organizacja i praca oraz Wspieranie rozwoju osobowości. Posiada 3 – letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Doświadczenie zdobyła w agencji pracy i instytucji finansowej, rekrutując na stanowiska w strukturach organizacyjnych. W PKP Polskie Linie Kolejowe S.A jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnych branż oraz działania budujące pozytywny wizerunek pracodawcy.

Paulina Stępień
Wsparcie rekrutacji

Magister Administracji w obszarze nauk społecznych. W PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. odpowiada za koordynowanie procesu publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych oraz wsparcie jednostek Spółki w zakresie obsługi systemów rekrutacyjnych. Bierze czynny udział u budowaniu wizerunku pracodawcy poprzez tworzenie ulotek i plakatów rekrutacyjnych oraz zaangażowanie podczas targów pracy. Wspiera rekruterów w selekcji i poszukiwaniu kandydatów, odpowiada za organizację praktyk. Motywuje ją przede wszystkim możliwość pracy z ludźmi oraz dalszy rozwój w obszarze miękkiego HR.


Miło nam poinformować Państwa że, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są w gronie członków Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy propagować dobre praktyki oraz tworzyć nowe, lepsze standardy rekrutacji na polskim rynku.
 


Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji


Kontakt do Działu Rekrutacji: rekrutacja@plk-sa.pl 

 

Twoja opinia jest dla nas ważna. 

Jeśli brałeś udział w rekrutacji w naszej firmie, wypełnij ankietę i oceń proces rekrutacji w PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A.

Ankieta