Dlaczego warto u nas pracować?

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. to firma z bogatą i unikalną historią.  Dbamy zarówno o szacunek do tradycji, jak też o ciągły rozwój poprzez podwyższanie standardów i jakości pracy. 

Troszczymy się o to, aby nasi pracownicy rozwijali się razem z firmą. Zapewniamy im niezbędne do realizacji zadań wsparcie merytoryczne, motywujemy do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji, umożliwiamy dostęp do wiedzy oraz pracę z najlepszymi specjalistami w branży. 

Jesteśmy przekonani, że praca dla jednego z największych polskich pracodawców, jakim są PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., jest źródłem zawodowej satysfakcji i powodem do dumy. To też wyzwanie, dzięki któremu z każdym dniem stajemy się lepsi w tym, co robimy.

Nowym pracownikom gwarantujemy profesjonalne wprowadzenie do organizacji poprzez szkolenia i spotkania z doświadczonymi specjalistami ze wszystkich obszarów biznesowych. Poznanie firmy w szczegółach od podstaw ma kluczowe znaczenie w realizacji późniejszych zadań.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oferują pracę w jednej z największych polskich firm o mocnej pozycji na rynku. Nasi pracownicy mogą liczyć na wyzwania zawodowe, przyjazną i partnerską atmosferę pracy, a także atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. zniżki kolejowe, ubezpieczenia, karty sportowe).