Praca w inwestycjach

CENTRUM REALIZACJI INWESTYCJI

KIM JESTEŚMY?

Centrum Realizacji Inwestycji to wyspecjalizowana jednostka w ramach PLK, której celem jest kompleksowe zarządzanie procesami modernizacji linii kolejowych. Obecnie realizujemy największy w historii program inwestycyjny - Krajowy Program Kolejowy (KPK), o wartości ponad 66 mld złotych zł. Obejmuje on ponad 220 projektów, w ramach których wyremontowanych zostanie 9000 km torów, a 8,5 tys. km torów jest dostosowane do wyższych prędkości. Ośrodki o znaczeniu wojewódzkim zyskają połączenia o średniej prędkości 100 km/h. KPK to znacząca poprawa ruchu kolejowego w aglomeracjach, podniesienie standardu podróży na trasach regionalnych oraz polepszenie warunków dla przewozu towarów. Efekty prac dla podróżnych, to krótsze czasy przejazdu pociągiem oraz kilkadziesiąt nowych i zmodernizowanych przystanków z lepszym, komfortowym dostępem do kolei. Na torach będzie jeszcze bezpieczniej.  

KOGO SZUKAMY?

Absolwentów kierunków technicznych, ekonomicznych i administracyjnych, osób z doświadczeniem w projektach infrastrukturalnych, znajomością PZP, warunków kontraktowych FIDIC, chcących realizować projekty budowlane na ogromną skalę, pokonując wiele wyzwań w dynamicznie rozwijającej się jednostce jaką jest Centrum Realizacji Inwestycji. Osoby, które chcą przyczynić się do poprawy komfortu podróży, estetyki kolejowych elementów infrastruktury i podnieść standardy bezpieczeństwa na torach, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na interesujące go stanowisko. Ze swojej strony gwarantujemy rozwój zawodowy, stabilne warunki zatrudnienia i ogromne możliwości, jakie dają inwestycje prowadzone przez Centrum Realizacji Inwestycji.

Aktualny wykaz rekrutacji można znaleźć w zakładce „Kariera” na stronie PKP PLK. Zachęcamy również do zarejestrowania się w bazie naszych kandydatów.