12.09.2018

Kraków po kolei - odcinek 24 - modernizacja przystanku Kraków Prokocim

Zachęcamy do obejrzenia 24 odcinka cyklu "Kraków po Kolei" nt. kolejowych inwestycji infrastrukturalnych w Krakowie. Rozmawiamy nt. prac przy przebudowie przystanku Kraków Prokocim.

10.09.2018

Kraków po kolei - odcinek 23 - Kraków Bronowice i prace przy ul. Rydla

Zachęcamy do obejrzenia 23 odcinka cyklu "Kraków po Kolei" nt. kolejowych inwestycji infrastrukturalnych w Krakowie. Rozmawiamy nt. budowy przystanku Kraków Bronowice i prac, ułatwiających mieszkańcom komunikację w okolicach ul. Rydla.

23.08.2018

Modernizacja linii kolejowej E30 - przyspieszenie w Prokocimiu i Bieżanowie

Zachęcamy Was do obejrzenia materiału filmowego dotyczącego modernizacji linii E30 w zakresie realizacji inwestycji na terenie Krakowa. Gruntowną modernizację przechodzi przystanek Kraków Prokocim, trwają również prace na stacji Kraków Bieżanów.

22.08.2018

Warszawa po kolei - warszawska linia obwodowa

A oto kolejny odcinek cyklu programu "Warszawa po kolei", w którym pokazujemy i opowiadamy o najważniejszych kolejowych inwestycjach infrastrukturalnych na terenie stolicy i Mazowsza. Tym razem rozmawiamy o pracach przy modernizacji linii obwodowej w Warszawie, która ma połączyć stację Warszawa Zachodnia ze stacją Warszawa Gdańska.

16.08.2018

Pruszków. Nasuwanie zabytkowej wiaty peronowej

Zabytkowa wiata peronowa na stacji w Pruszkowie wróciła na swoje miejsce. 10 sierpnia wiata została przesunięta z powrotem na peron. Teraz wykonawca przystąpi do renowacji wiaty i budowy nawierzchni na peronie.

16.08.2018

Przyspieszamy modernizację LK 146

Modernizacja LK146 to przede wszystkim poprawa przepustowości linii, skrócenie czasu przewozu towarów i rozwój transportu intermodalnego oraz ogólne zmniejszenie oddziaływania transportu na środowisko.

03.08.2018

Kraków po kolei - odcinek 22

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Kraków po kolei. Tym razem mowa o pracach przy wiadukcie przy ul. Łokietka i na ul. Prądnickiej.

03.08.2018

Kraków po kolei - odcinek 21 - Rok prac na linii E30

Mija rok od rozpoczęcia inwestycji w ramach modernizacji linii E30. To dzięki niej odcinek z Krakowa do Katowic będziemy pokonywać w niespełna godzinę.

31.07.2018

Jedynką do celu. Przybliżamy Śląsk. Modernizacja linii nr 1 Częstochowa - Zawiercie

Zapraszamy na film dotyczący efektów prowadzonych przez nas prac na LK 1.

30.07.2018

Warszawa po kolei - odc. 2 - Modernizacja linii nr 447 - Parzniew i Pruszków

Zachęcamy Was do oglądania kolejnego odcinka cyklu programu "Warszawa po kolei", w którym pokazujemy i opowiadamy o najważniejszych kolejowych inwestycjach infrastrukturalnych na terenie stolicy i Mazowsza. Tym razem rozmawiamy o pracach przy budowie nowego przystanku kolejowego w Parzniewie i o modernizacji stacji Pruszków.

20.07.2018

Modernizacja linii kolejowej E 30 - z nowej estakady na nowy most

Zachęcamy Was do obejrzenia materiału filmowego dotyczącego modernizacji linii E30 w zakresie realizacji inwestycji na terenie Krakowa. Prace na krakowskich estakadach kolejowych weszły w kolejny etap, intensywne roboty trwają również przy modernizacji zabytkowego wiaduktu na Grzegórzkach, powstaną również trzy mosty kolejowe na Wiśle.

20.07.2018

Warszawa po kolei - odc. 1 - Modernizacja linii nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki

Uwaga! Ruszamy z cyklem programu "Warszawa po kolei", w którym będziemy pokazywać i opowiadać o najważniejszych kolejowych inwestycjach infrastrukturalnych na terenie stolicy i Mazowsza. Zaczynamy od prac na linii kolejowej nr 447 Warszawa Włochy - Grodzisk Mazowiecki. Miłego oglądania!

19.07.2018

Stawiamy na tory - przebudowa odcinka Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki

Rusza przebudowa towarowej linii kolejowej Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki - Stare Koźle na odcinku Toszek Północ - Rudziniec Gliwicki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą videoinfografiką.

18.07.2018

Kraków po Kolei - odcinek 20 - przebudowa przystanku Kraków Zabłocie

Zachęcamy do obejrzenia 20 odcinka cyklu "Kraków po Kolei" nt. kolejowych inwestycji infrastrukturalnych w Krakowie. Rozmawiamy nt. przebudowy przystanku Kraków Zabłocie. Przystanek będzie poszerzony o dwa nowe tory i perony wyspowe.

11.07.2018

Kraków po Kolei - odcinek 19 - mosty na Wiśle

Ruszyła budowa mostów na Wiśle w Krakowie, na których docelowo, w 2020 roku, ułożone będą cztery tory kolejowe, gwarantujące sprawne podróże w regionie i szybkie kursy pociągów dalekobieżnych. Zachęcamy do obejrzenia 19 odcinka cyklu "Kraków po Kolei" nt. kolejowych inwestycji infrastrukturalnych w Krakowie.