22.09.2015

Polskie Linie Kolejowe na TRAKO!

Rozpoczynają się XI Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. W Gdańsku nie mogło zabraknąć PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Zachęcamy do rozmowy z nami na stoisku oraz do obecności na naszej debacie poświęconej realizacji inwestycji kolejowych.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska B19 w centrum wystawienniczo-konferencyjnym Amber Expo w Gdańsku, na którym w dniach 22-25 września będą czekać przedstawiciele PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. To niepowtarzalna okazja do zdobycia cennych informacji o naszej firmie i wymiany kontaktów. 

Szczególnie gorąco zachęcamy 24 września o godz. 12.30, sala nr 4, Amber Expo, do obecności na debacie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Jej tematem będzie „Jakość i efektywność w programie inwestycyjnym infrastruktury kolejowej”. Udział wezmą: Sławomir Żałobka, wiceminister infrastruktury i rozwoju odpowiedzialny za transport kolejowy, Andrzej Filip Wojciechowski, prezes zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., Ignacy Góra, wiceprezes Urzędu Transportu Kolejowego, Marcin Mochocki, członek zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. odpowiedzialny za realizację inwestycji, Jarosław Tomaszewski – prezes zarządu spółki Trakcja PRKiI oraz Tomasz Sweklej – prezes zarządu spółki Torpol. 

Targi TRAKO to największe w Polsce oraz drugie w Europie tego typu spotkanie branży transportu szynowego. Podczas imprezy prezentowany jest aktualny poziom rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej. Rangę wydarzenia podkreśla obecność najważniejszych podmiotów kształtujących rynek kolejowy w Polsce, w tym PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Do zobaczenia na TRAKO 2015! Film zapowiadający TRAKO 2015: https://www.youtube.com/watch?v=UJ1u47oQnoA 

Kontakt dla mediów:
Mirosław Siemieniec
Rzecznik prasowy
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
rzecznik@plk-sa.pl
T: + 48 694 480 239

Galeria

Pliki do pobrania

Polskie Linie Kolejowe na TRAKO!

Pobierz
udostępnij drukuj